Бізнес-ідея: Пейнтбол

961

Інтеграційні ігри в компаніях і установах, корпораціях або, наприклад, у новостворених студентських групах стають все більш цікавими. Вони вже не обмежуються танцювальними вечірками в барах, ресторанах або орендованих приміщеннях, але все частіше являють собою цікаві тематичні заходи, які дозволяють всім учасникам відпочити від стресу повсякденного життя і сформувати гармонійну групу, в якій члени здатні добре працювати разом.

Бізнес-ідея: Пейнтбол

Одним з найпопулярніших заходів з тімбілдінгу є командна гра в пейнтбол. Це створює умови для відкриття пейнтбольного бізнесу. Як почати і чи достатньо прибутковий цей бізнес, щоб вкладати в нього гроші?

У чому вона полягає?

Гра в пейнтбол-це перенесення військової підготовки в більш мирну обстановку. Ви стріляєте кульковими патронами, наповненими фарбою. Звичайно, якщо потрапити такою кулею з невеликої відстані, можна отримати синці, але якщо під час гри дотримуватися всіх правил безпеки, серед іншого мати на голові спеціальний шолом з маскою, пейнтбол стане захоплюючою командною грою, що дозволяє перевірити свої сили в бойових умовах.

Все більше і більше людей цікавляться грою в пейнтбол мукачево. Групи друзів проводять вільний час цілими сім’ями, а в компаніях стало нормою організовувати інтеграційні поїздки на полігони, з пейнтбольною рушницею в руках. Попит на цей вид атракціонів величезний по всій країні, хоча в більшості випадків пейнтбол буде сезонним розвагою або видом спорту, якщо тільки власник пейнтбольного обладнання, крім забезпечення умов для гри на відкритому повітрі, не зможе гарантувати і умови в приміщенні, що, однак, тягне за собою значні витрати. Доброю ідеєю в такому випадку може бути Оренда для цих цілей не спортивного залу, а, наприклад, старого заводу, хоча тоді потрібно убезпечити всі конструктивні елементи такої будівлі, щоб не сталося будівельної катастрофи і всі учасники гри відчували себе в безпеці.

Бізнес-ідея: Пейнтбол

Розташування пейнтбольного поля

Перед створенням пейнтбольної компанії необхідно забезпечити майбутніх гравців привабливим майданчиком для командних «боїв». Його можна організувати навіть на нашому власному ділянці біля будинку, якщо ми захочемо в майбутньому організувати пейнтбол в невеликих масштабах, наприклад, для гравців в групах по 5 чоловік. Вам достатньо мати велику ділянку, бажано з деревами, де можна відокремити зону для гри в пейнтбол за допомогою звичайної металевої сітки. Щоб урізноманітнити поле бою, нам доведеться розмістити там перешкоди — старі автомобілі, величезні ями, дерева, кущі, кургани або цегляні стіни.

Бізнес-ідея: Пейнтбол

Найкраще відкривати пейнтбольне поле на невеликій відстані від міста, де буде легко дістатися до потенційних клієнтів. Важливо рекламувати свій бізнес-через веб-сайт, групові закупівлі, плакати, листівки і, звичайно, сарафанне радіо — серед друзів або у великих компаніях. Для цього ви можете найняти професійних маркетологів або на перших порах спробувати себе в просуванні самостійно.

Скільки це коштує?

Якщо припустити, що у нас є велика ділянка і ми зможемо організувати на ньому пейнтбольне поле середніх розмірів, нам доведеться витратити багато грошей на необхідне обладнання. Необхідне спорядження для одного гравця-форма, щитки, маска з шоломом, пістолет, пляшка і магазин — коштує близько 10500 грн. Ви можете купити таке обладнання набагато дешевше, але його якість буде не дуже високим. На початковому етапі вам необхідно мати не менше 10-12 комплектів обладнання, щоб залучити перших клієнтів. Також необхідно буде придбати кульки з фарбою, які коштують недорого. За 480 грн ми купуємо 1000 кульок. Чим більше ми купуємо їх оптом, тим менше ми платимо за одну кулю. Для початку у нас повинно бути близько 14000 грн, припускаючи, що принаймні на початку ми будемо організовувати пейнтбольні ігри для невеликих груп.

Бізнес-ідея: Пейнтбол

Пейнтболл. Как начать высокодоходный бизнес. Бизнес идея.

🔫 ПЕЙНТБОЛЬНЫЙ БИЗНЕС | PAINTBALL CLUB БИЗНЕСПЛАН | #STARTUPUA