Чому в Ізраїлі хороша медицина

47

Талановиті доктора є в найрізноманітніших країнах. Скрізь функціонують добре обладнані лікарні. Але лише кілька держав можуть похвалитися тим, що до них в клініки масово прибувають лікуватися із закордону. Провідне рейтингове місце країн з розвиненою сферою медичного туризму займає Ізраїль. Тут добре налагоджена система організації перебування зарубіжних пацієнтів, однак при цьому якісний сервіс-практично не основне. Дасть відповідь на питання про те, чому так популярна медицина Ізраїлю, погляд всередині. Спробуємо розібратися в причинах популярності лікування в ізраїльських клініках.

Медицина Ізраїлю: погляд всередині

Гарне медобслуговування починається з кваліфікованих лікарів. Тому професійній підготовці майбутніх фахівців в Ізраїлі приділяють велику увагу. У Медуніверситет просто не потрапляють випадкові люди: мало того, що абітурієнт повинен витримувати дуже великий конкурс при вступі (сімсот чоловік на місце!), плюс до всього ще й протягом першого року навчання відбувається відсів нездатних або ледачих студентів. Отримавши бажаний диплом, колишній студент не отримує права тут же приступити до самостійної лікарської практики: кілька років він зобов’язаний проходити стажування під керівництвом досвідчених співробітників, і тільки потім він отримує кваліфікацію доктора загального профілю. Ще якихось 5 років безперервних практики і вдосконалення – і доктор дозволяється до іспиту, після якого він отримує ліцензію фахівця (онколога, офтальмолога, хірурга і так далі). До речі, цей іспит успішно здають абсолютно не всі.

Влаштуватися в клініку теж складно – для цього необхідно довести роботодавцям рівень власного професійних навичок. Але і приступивши до роботи, доктор регулярно проходить тестування. Детальніше дивіться за посиланням https://delta-med.com.ua/.

Для ізраїльського фахівця заняття науково-дослідною роботою — не каприз, а дуже важлива і обов’язкова необхідність. Завойовується ім’я в професії не тільки практичною роботою, а й науковими публікаціями, виступами на медичних конференціях і так далі.

Чому в Ізраїлі хороша медицина

Підводячи підсумок скажемо, що відсоток лікарських помилок в Ізраїлі – один з дуже невисоких у світі. Це можливим стало і завдяки відмінній підготовці докторів, і тому, що в країні введена кримінальна відповідальність доктора за відсутність компетенції.

Чому в Ізраїлі хороша медицина

Переваги лікування в Ізраїлі

  • Великий професіоналізм докторів. Багатоступеневе навчання, часті стажування та курси з підвищення професійного рівня – гарантія якісного лікування у ізраїльських лікарів.
  • Сучасні методики і щадні способи. Швидке впровадження прогресивних методик збільшує успішність терапії. Процедури і ліки нового покоління дають мінімум побічних ефектів.
  • Найновіше обладнання. Для діагностування та лікування застосовуються тільки інноваційні Прилади та апарати.
  • Персональний підхід. План лікування складається індивідуально, враховуючи специфіки протікання захворювання у певного пацієнта.
  • Чудовий сервіс. Добре налагоджені процедури прийому на лікування іноземців.
  • Доступні ціни. Вартість лікування на 30-50% менше, ніж в європейських державах і США.
  • Безвізовий режим. З багатьма країнами (також і з Росією, Україною, Білоруссю) у Ізраїлю безвізовий режим. Приїхати на лікування можна завжди, не витрачаючи час на отримання візи.

Медицина завтрашнього дня

Так іноді називають ізраїльську медицину, і не дарма: в тутешніх клініках впроваджують сучасні методики лікування раніше, ніж в інших державах. Ізраїль знаходиться в лідерах за багатьма напрямками: онкологія, кардіологія, нейрохірургія і так далі. У чому секрет? У тому, що в країні давно функціонують науково-дослідні центри, тісно співпрацюють, а то і відкриті на базі лікувальних установ. Вчені мають прекрасну можливість проводити дослідження конкретно в клініці, а доктора – брати участь у створенні нових лікарських засобів і методів терапії. За вашим бажанням пацієнти можуть брати участь в експериментальних програмах лікування, а це набагато прискорює впровадження інновацій.

Чому в Ізраїлі хороша медицина

Ізраїльські лікарі бачать власне завдання не тільки в тому, щоб успішно справлятися з хворобами, але також і в тому, щоб лікування не зробило побічних ефектів. Іншими словами методики, які вони використовують, максимально щадяще впливають на організм. Наприклад, в ізраїльських клініках застосовують новітню апаратуру для проведення радіотерапії при раку: лінійні прискорювачі дуже точно і швидко знищують ракові клітини при мінімальному променевому навантаженні на здорові тканини. Для проведення операцій застосовуються роботизовані установки-останнє досягнення медичної техніки. Новітні методики, наприклад біотерапія, лікування моноклональними антитілами, для ізраїльських клінік вже стали повсякденною практикою, тоді як в певних країнах про них знають тільки в теорії.