Як вибрати спортивні лосини

416

Спортивні лосини легко надягати і носити. Лосини-найважливіші елементи спортивного одягу сьогодні, вони необхідні для ефективних тренувань. Однак при виборі спортивних лосин слід віддавати перевагу моделям, відповідним для занять спортом. Група м’язів, яку задіє кожен вид спорту, різна. Тому кращі спортивні лосини повинні підходити для цього виду спорту.

Лосини для бігу

Лосини для спорту забезпечують свободу рухів завдяки високій талії і ідеально підходять для бігу. Тканина бігових колготок повинна бути синтетичною або еластановою. Таким чином видаляється волога з організму. Бавовняні тканини не підходять для занять спортом, так як вони прилипають до тіла. Дихаючі тканини підтримують постійну температуру тіла під час бігу. У холодну погоду слід віддавати перевагу спортивним лосинам з антипотовою текстурою. Спортивні лосини з похідними панелями, тобто зонами компресії, — ідеальний вибір для бігунів. Найважливіша особливість якісних бігових лосин-наявність еластичної структури, яка не спадає з талії при русі ніг. Бігові колготки з кишенями на блискавці дозволять вам взяти з собою особисті речі або телефон.

Лосини для пілатесу

Жіночі лосини для пілатесу обов’язково повинні бути нековзними. Слизькі, особливо при заняттях на м’ячах, унеможливлюють правильне виконання рухів. Компресія колготок повинна бути помірною. Коли ви займаєтеся пілатесом, стежте за тим, щоб вибрані вами лосини не мали металевих деталей і блискавок. В іншому випадку ці метали будуть заважати подушці і м’ячу для пілатесу, перешкоджаючи плавним рухам і позам. Ще одна важлива річ для комфортного руху — талія лосин для пілатесу повинна бути плоскою і м’якою. Так ви будете рухатися вільніше і станете більш гнучкими.

Лосини для йоги

Це легкі компресійні лосини. Еластичні колготки з плоским і широким поясом вельми зручні для занять йогою. Завдяки еластичній структурі і властивості не затримувати піт на тілі, плоскі лосини для йоги підвищують рухливість. Лосини для йоги з підтримуючою талію конструкцією, підвищують комфорт пози. Забезпечте максимальну концентрацію під час занять йогою завдяки нековзним еластичним ременів. Барвисті і різноманітні лосини для йоги дозволять вам відчувати себе більш модною і добре займатися улюбленим видом спорту.

Велосипедні Лосини

Велосипедні лосини повинні облягати ваше тіло і не створювати шарів. Тому вони повинні мати анатомічний і тонкий крій. При виборі велолеггинсов особливу увагу слід приділити комфорту сидіння. Хорошим варіантом є конструкції з губкою. При їзді на велосипеді перевагу слід віддавати лосин:

  • захищати інтимні зони
  • забезпечують комфортне пересування
  • звести до мінімуму будь-яке роздратування

Крім того, тканини, що забезпечують повітропроникність і вентиляцію, гарантують комфорт під час їзди на велосипеді.