Побудуйте свою власну сонячну електростанцію. Це швидко і легко!

254

Хочете заощадити на рахунках за електрику, виробляючи власну електроенергію з сонячної енергії? Цей пост для вас! Ви знайдете все, що необхідно знати перед установкою фотоелектричних панелей.

З чого складається сонячна електростанція?

Фотоелектричні панелі — є основним елементом установки. Вони виробляють енергію з денного світла.

Побудуйте свою власну сонячну електростанцію. Це швидко і легко!
  • Інвертор — також званий фотоелектричним інвертором, являє собою пристрій, що перетворює енергію, одержувану панелями. Перетворює постійний струм в змінний, який ми маємо в наших домашніх електричних розетках.
  • Прокладка кабелів-Кабелі розподіляють електроенергію від панелей до інвертора, а потім до мережі. Кабелі, що використовуються в фотоелектричних установках, відрізняються високою стійкістю до ультрафіолетового випромінювання і подвійною ізоляцією, яка забезпечує велику механічну міцність.
  • Лічильники-контролюють виробництво і споживання енергії.
  • Батарея-необов’язковий елемент, який діє як накопичувач надлишкової енергії (вона не надходить в мережу). Власна міні-мережа дозволяє функціонувати повністю незалежно від електроенергії — така система називається off-grid. Тому, якщо ви хочете вибрати сонячну електростанцію, дивіться детально тут.

Створення фотоелектричної установки Крок за кроком

Крок 1: Оцініть потужність необхідної Вам установки

Який розмір установки вам необхідний і яку потужність повинна виробляти ваша міні-електростанція? Ми відповіли на ці питання в наших попередніх повідомленнях:

Який розмір установки необхідний для будинку на одну сім’ю? Як вибрати потужність фотоелектричної установки?

Крок 2: Виберіть місце для установки фотоелектричної установки

Фотоелектричні панелі можуть перебувати на землі, на даху, а також на фасаді — все залежить від того, де у них буде кращий доступ до сонячного світла. Вам буде потрібно від декількох до десятка квадратних метрів вільного простору. Також враховуйте перспективу найближчих кількох років — чи буде поблизу побудована висока будівля або посаджені дерева, які будуть відкидати тінь на вашу установку. Це може значно знизити його ефективність.

Кращий вибір-дах, звернена на південь. Іноді панелі встановлюють на даху гаража або сараю, але тоді потрібно враховувати вантажопідйомність даху — вага однієї панелі становить близько 20 кг, тому поверхня, на якій буде розташовуватися установка, повинна бути досить міцною.

Побудуйте свою власну сонячну електростанцію. Це швидко і легко!

Крок 3: виберіть відповідне обладнання

Ми рекомендуємо вибирати обладнання польського виробника — з достатнім статутним капіталом, що доводить його надійність і авторитет. Зверніть увагу на такі питання, як, наприклад: гарантійне обслуговування на місці.

Ви також можете покластися на рекомендації професіоналів щодо вибору обладнання.

Крок 4: Виберіть підрядника

Професійна компанія не тільки встановить систему, але і допоможе на більш ранніх етапах — порадить відповідний розмір системи, найкраще місце для її установки і вибір компонентів.

Побудуйте свою власну сонячну електростанцію. Це швидко і легко!

Крок 5: повідомте про встановлення в комунальну компанію

Вам необхідно, щоб електрик (з ліцензією на проектування) підписав проект вашої установки. Це дозволить вам представити проект в енергетичну компанію, яка — при відсутності технічних перешкод — підключить вашу установку до мережі. Потім, в майбутньому, він буде збирати надлишки виробленої вами електроенергії. Коли проект буде затверджений і Договір підписаний, лічильник на вашій установці буде замінений. Після цього ви зможете запустити свою міні-електростанцію і почати виробляти електрику!

Сонячна станція 2021 під ключ Оформлення документів на Зелений тариф Окупність сонячної станції

Про що не говорять в Обленерго для власника сонячної станції…