Покупки продуктів харчування через Інтернет-плюси і мінуси

261

Онлайн-покупки продуктів харчування завойовують все більше прихильників. Онлайн-покупки можуть бути дорожчими, але вони заощаджують багато часу і пропонують широкий асортимент продуктів харчування, в тому числі органічних. Які переваги та недоліки онлайн-покупок?

Найбільша перевага онлайн-покупок-це економія часу. Замість того щоб щотижня витрачати 2-3 години на поїздку в гіпермаркет, стояти в черзі на касі і нести сумки додому, досить провести кілька хвилин перед монітором.

Здійснювати покупки в Інтернеті легко

Ви вибираєте потрібні вам товари і поміщаєте їх у віртуальну корзину. Ви переглядаєте товари за різними критеріями. Наприклад, хліб-по категорії (хліб, булочки) або типу (нарізаний, Темний, без консервантів) або виробнику. У деяких інтернет-магазинах ви можете вибирати продукти по калорійності.

Потім ви вводите адресу доставки і спосіб оплати. Зазвичай оплата здійснюється онлайн карткою або банківським переказом, карткою при доставці або готівкою (не завжди можливо). Вартість доставки зазвичай становить 150 грн в залежності від вартості покупок, але багато магазинів пропонують безкоштовну доставку після певної суми (зазвичай 700 грн). Покупки доставляються в обумовлений час (з точністю до 1-3 годин) в фургонах, що дозволяють підтримувати потрібну температуру продуктів. На ринку існує безліч продуктових інтернет-магазинів, один з таких де ви можете замовити доставку http://www.management.com.ua/partners/2021/07/13/vse-shho-varto-znati-pro-dostavku-yizhi/

На що слід звернути увагу при здійсненні покупок в Інтернеті

Недоліком такого способу покупки, безумовно, є вартість. Ціни в інтернет-магазинах вище, і ви часто доплачуєте за доставку. З іншого боку, коли ви купуєте в стаціонарному магазині, ви також платите за доставку — вам доводиться купувати паливо для автомобіля або квитки на громадський транспорт. Іноді замовлений Вами товар відсутній, в цьому випадку співробітник супермаркету подзвонить вам і запропонує заміну. На жаль, неможливо самостійно вибрати і оглянути хліб, фрукти і овочі, перевірити їх свіжість. Однак деякі магазини (наприклад, Frisco.pl) вказують термін придатності на своїх сайтах.

Покупки продуктів харчування через Інтернет-плюси і мінуси

На замовлені товари можуть бути подані скарги. Іноді скарга розглядається відразу ж кур’єром, якщо немає — необхідно зв’язатися з магазином. Ви повинні зробити це якомога швидше. Іноді виявляється, що не всі замовлені вами товари були доставлені. Потім магазин повертає переплачені гроші на ваш рахунок або погашає їх при наступному замовленні.

Покупки продуктів харчування через Інтернет-плюси і мінуси

Щоб уникнути неприємних сюрпризів, перед покупкою необхідно ознайомитися з правилами магазину. Також варто оглянути упаковки з покупками в присутності кур’єра-перевірити, чи не пропало чого-небудь, свіжі чи фрукти і чи не було що-небудь пошкоджено при транспортуванні (наприклад, яйця, йогурт). Не забудьте також зберегти чек.

«Інтернет: плюси та мінуси»

ВЫ АФИГЕЕТЕ НАСКОЛЬКО В АМЕРИКЕ ВСЕ ДЕШЕВЛЕ. ВЕЩИ, ПРОДУКТЫ, МАШИНЫ