Що таке урологія?

182

Медичних спеціальностей безліч і одна з них — лікар уролог. Його можна знайти в кожній комерційній поліклініці, а також державній лікарні. Займається він лікуванням органів сечостатевої системи, як жінок, так і чоловіків.

Що входить в компетенцію фахівця

Людська сечостатева система дуже тендітна. Тому навіть незначна причина виводить її з рівноваги. Уролог займається дослідженням сечостатевих органів, встановлює захворювання і призначає лікування. Відвідувати цього медичного фахівця слід не менше одного разу на рік. Літнім людям — не менше 2-х разів на рік. До речі кажучи, уролог може проводити смугові і лапароскопічні операції.

Що таке урологія?

Які органи відносяться до сечостатевої системи

Багато абсолютно не уявляють яка група органів відноситься до сечостатевої системи. Вони наступні:

Що таке урологія?
  • придатки яєчків;
  • сечовий міхур;
  • простата;
  • нирки;
  • яєчко;
  • сечовипускальний канал та інші.
Що таке урологія?

Кто такой уролог / Что лечит уролог

В яких випадках звернутися до уролога слід в найближчому часі

Як відомо, при наявності тих чи інших болів, а особливо в області статевих органів, потрібно негайно прибути до уролога. Велика частина пацієнтів скаржиться на болі в нирках, які можуть бути викликані нирковою недостатністю або колькою. Зрозуміти, що проблема стосується нирок можна по різі при сечовипусканні, болях в області попереку і внизу живота. Звичайно ж, неможливо стверджувати, що причиною неприємних відчуттів є проблеми в нирках. Це може бути пухлина, камені, або цистит.

Чоловікам рекомендується звернутися до уролога і при погіршенні якості статевого життя. Слабка ерекція часто пов’язана з застійним або інфекційним простатитом. Ні в якому разі не рекомендується вдаватися до самолікування, так як це загрожує погіршенням ситуації.

Что такое урология?

Стежити потрібно і за кольором сечі. Якщо вона поступово стала купувати замість жовтого кольору Бурий, А також в ній присутні щільні домішки, то це свідчить про неправильну роботу того чи іншого органу сечостатевої системи.

Що таке урологія?

Виявлення проблеми урологом

Лікар-уролог може встановити захворювання лише після здачі пацієнтом аналізів, УЗД-досліджень, а можливо і після інструментального дослідження передміхурової залози або сечового міхура. Найчастіше лікування відбувається медикаментозним методом, рідше вдаються до процедур, а в крайніх випадках-до операбельного втручання.

Що таке урологія?
ПОДЕЛИТЬСЯ