Тест: выберите дерево на картинке и узнайте, какие у вас жизненные цели

2138

Потеряв цели в жизни мы чувствуем растерянность. Не известно, куда двигаться дальше и чего добиваться. Если такое реально произошло с вами, мы предлагаем вам простой тест, где в работу вступает ваша интуиция. Полагаясь на ваш выбор, ваше подсознание укажет верный путь.

Всего лишь требуется выбрать одно из магических деревьев. Не думайте долго. То дерево, которое вас заинтересовало с первого взгляда, и есть ваш верный выбор. Кстати, возможно этот тест реально поможет принять верное решение в жизни. Стоит попробовать и вернуть все на круги своя.

 

Какое из деревьев вам нравится больше остальных? Выбирайте и читайте свой полезный совет.

Итак, давайте приступим! Какое деревце вы выбрали? Дальше, вы сможете прочитать, что же означает ваш выбор. Продолжаем чтение и получаем свое личное толкование далее в нашей статье.

Риболовля на Дністрі

Річка Дністер-є однією з найбільших річок Причорномор’я. Риболовля на цій річці просто чудова і цікава. Уловистих місць багато, але дістатися на автомобілі туди не так то просто. У зв’язку з тим, що в Дністер впадає безліч дрібніших річок і озер, то в річці поширені різні види риб. Найбільш часто можна зловити таких представників як судак, окунь, карась, жерех, лящ, а також сом, товстолобик, плотва. Ловля риби на Дністрі доставить вам незабутньої задоволення.
Ляща варто ловити на кам’янистому і глиняному дні. Вкрай цікава рибалка зі скель, коли снасть доводиться опускати вертикально вниз. Крім того ляща можна іноді зловити і на мілководді, тільки варто враховувати, що снасть доведеться закидати метрів на сорок. А якщо ви хочете добре провести свій відпочинок на дністрі, переходьте на сайт otdyh-na-dnestre.com.
У гирлах річок, які впадають в Дністер можна зловити карася і коропа в місцях з невеликою глибиною і зарослих травою. Карасі трапляються великі до 1 кілограма, коропи ж можуть досягати ваги 10 -15 кг.

Риболовля на сома на Дністрі своєрідна. Вдень його варто ловити в руслах річок, в глибоких ямах. Вночі ж сома реально зловити на більш дрібних ділянках річки на звичайну вудку або ж донку. Якщо ви збираєтеся порибалити на Бакотській затоці, то обов’язково спробуйте половити товстолобика. Ловиться він виключно на рослинну приманку і досить рідко. Але якщо все ж клюне, то ви станете володарем великого трофея, так як вага товстолобика напевно буде не меньше1 кг.

Якщо ж ви їсте на Дністер за судаком, то хочу вас засмутити. Останнім часом дана риба там сильно обмельчала, а винні в цьому велика кількість мереж і різних екранів. Судак просто не встигає вирости і для рибалки залишається задовольнятися особинами не более300 грам.
Більш дрібна риба, така як: плотва, йорж, Бичок ловиться майже скрізь, багато і майже на всі насадки. Так що якщо Вам не пощастить зловити великий трофей, ви все одно зможете наловити достатньо риби, щоб приготувати чудову юшку.

Риболовля на Дністрі доставить вам море задоволення і безліч незабутніх вражень.

 

Вот что означает ваш выбор:

Продолжение на следующей странице: