Як вибрати торгові електронні ваги

287

Вибір ваг, будь-яких, електронних, підлогових, товарних, або ж вміщають в себе всі дані функції, виконується за кількома ключовими показниками, а саме:

  • межі зважування, який виражається в 2-ух головних характеристиках: НПВ і НмМЗ, де перше значення — це найбільша вага вантажу, який ймовірно буде точно виміряно, а друге — найменший. Дані характеристики приладу не означають, що вантаж з більшою або невеликою масою неможна встановити на платформу, або пристрій не дасть виміряні дані. Маса стане популярною, але її точність не буде підходити заявленої в інструкції по експлуатації;
  • дискретності, іншими словами найменшим значенням, на яке буде змінюватися показання на екрані. Звичайними словами, якщо на майданчику встановлений вантаж масою 50 кг і до нього підставляють ще один вантаж, маса якого буде дорівнює 530 грамів, а кінцеве значення ваги на екрані дорівнюватиме 50,550 кг, то дискретність в такому випадку буде дорівнює 0,05 кг. Іншими словами результат який вийшов буде змінюватися не менше ніж на 50 грамів з округленням його в більшу сторону. Чим менше дискретність торгових ваг, тим точніший результат можна отримати в результаті зважування вантажу;
  • неточності, іншими словами того значення, на яке відрізняється справжній вага вантажу від виміряного. Похибка вимірювання приладів цього виду може бути рівною від 1 до 10 грамів.

Крім важливих параметрів при підборі торгових ваг потрібно дивитися на розмір платформи, вибір якого повинен підходити габаритам тих вантажів, які будуть на ньому розміщуватися. Крім того, платформа цих приладів вимірювання буває як повністю гладкою, так і мати на своїй поверхні те чи інше рифлення. Інший варіант є одним з кращих, так як дасть можливість уберегти вантаж від мимовільного зісковзування. А придбати можна ваги електронні на vagi.com.ua

Робочі особливості підлогових торговельних ваг

Важливими функціями в такому випадку можна назвати:

  • тарування або скидання, які дійсно дають можливість дізнатися точну масу товару без коробки. для того щоб скористатися ними потрібно спочатку зважити тару, в якій знаходиться товар, скинути отримане значення і поміряти масу вантажу одночасно з тарою. Результатних значенням буде вага того що знаходиться всередині упаковки;
  • стабілізація яка потрібна для точної фіксації маси рухаються об’єктів. Так, наприклад, поміряти вага ще живої риби неможливо без такої функції, так як її рух станеться регулярно. В даному варіанті стабілізація допоможе дізнатися точну масу.

Застосування додаткових функцій виконується за коштами клавіатури

Крім того, універсальність даного обладнання виражається в наявності декількох режимів зважування, здатності виконувати збереження історій операцій, виконувати фіксації ціни товару, а ще автоматизованого розрахунку здачі і роздруківки даних по засобам синхронізації з комп’ютером.

Вибір моделі торгових підлогових ваг в залежності від наявних навколо умов

Якщо товарні ваги підлогові буду застосовуватися в приміщеннях, в яких відсутня середній рівень освітленості, то слід підбирати модель, дисплей якої буде мати підсвічування. Це допоможе набагато точніше розглянути цифру на ньому, а це означає, і уникнути великої кількості помилок під час операцій пов’язаних з торгівлею. Чим розмір дисплея торгових ваг більше, тим набагато комфортніше вони у використанні.

Підсвічування дисплея робить роботу легше при дуже поганій освітленості

Можливість працювати при відсутності джерела електрики, також вважається досить істотним. Зараз є моделі, які можна застосовувати і без безпосереднього підключення до мережі, однак при цьому АК батарея, вбудована в прилад, повинна мати достатній рівень заряду. Вельми зручно користуватися цими приладами в разі якщо в умовах їх використання регулярно зустрічається відключення електроенергії і при відсутності акумулятора багато дані могли б бути втрачені.

Ступінь захисту визначає рівень оберігання від попадання в середину приладу вологи і пилу. В інструкції ця характеристика відзначається латиницею IP. Безліч сучасних пристроїв має цей показник рівний 54, що передбачає виникнення поганих наслідків після впливу екологічних факторів. У той час як показники 67 і 68 надають можливість застосовувати електронні ваги в умовах, що відрізняються присутністю шкідливих і негативних факторів.

Також присутність дуже високої вологості відбивається на виборі головного матеріалу виготовлення головних конструктивних елементів. Так якщо передбачається зважування рідин, то платформа вимірювального обладнання повинна бути зроблена з нержавіючих матеріалів. Інші конструктивні деталі можуть бути покриті спеціалізованими складами, які захищають метал від появи іржі.

Розмір платформи також має пріоритетне значення. Потрібно щоб її довжина і ширина були достатніми для розміщення вантажів, які намічаються ставити на неї. У багатьох випадках, чим більший межа зважування, тим платформа приладу більше.

ПОДЕЛИТЬСЯ